הרצאות "השראה פרקטית"

כבעלים ומנכ”ל של חברת “השראה פרקטית” אני מתמחה בהרצאות, סדנאות, הנחיית קורסים פרונטליים ואון ליין, ואירועי העצמה והשראה.
לתחום האימון, ההתפתחות וההעצמה הגעתי מעולם העיתונות, (העיר, הארץ, טלוויזיה חינוכית), וכיום מזה עשור אני כותבת כתבות מקיפות בנושאים אלה במגזין “חיים אחרים”, וכן מאמרים מקצועיים באתרים שונים (וואלה, מאקו, ויינט, אוןלייף, סלונה, אסימון, קוצ’לטר ועוד).  

במקביל יצרתי ואני מנחה לפני מעל 5 שנים תוכנית טלוויזיה אינטרנטית בינלאומית, בשם “השראה פרקטית”,  Practical Inspiration, שבה מארחת מורים, מנטורים, מנטורים, מנהיגים מובילי שינוי, מרפאים, מוזיקאים,  ואנשים מעוררי השראה מכל העולם.

הייעוד שלי הוא להיות וליצור מרחב השראה, התפתחות ולמידה, שבו אנשים יוכלו להתפתח, לצמוח, לגלות את העוצמות האמיתיות שלהם, ולחולל שינוי לטובה בחייהם.

אני שמחה ואוהבת לעשות זאת בכל דרך שעומדת לרשותי, ובמיוחד בהרצאות בפני קהלים מגוונים ורחבים.
לכן באופן טבעי במהלך השנים יצרתי מספר הרצאות השראה והעצמה, המתתמקדות  בחיבור אנשים לסיפורי השראה, לליבת העוצמה שלהם, לזיהוי הכוחות הפנימים שלהם, לייעוד שלהם, לתהליכים עדינים של השלמה וסליחה כדרך לריפוי עצמי, לזיהוי ושחרור מהאמונות ודפוסי החשיבה שמגבילים את חייהם, ולמימוש והגשמה עצמית.

במילים אחרות- דרך ההשראה והכלים הפרקטיים, שאני רואה זכות ושליחות ללמד, אני מזמינה את האנשים שמגיעים להרצאות שלי, לקבל השראה, להתאהב בעצמם מחדש, לדעת מי הם באמת, להתחבר למקור העוצמה שבתוכם לדעת לזהות מה הם רוצים בחיים,  ומה חשוב להם באמת, ואיך להגיע לשלום פנימי, דרך שינוי הראייה והתפיסה שלהם לגבי עצמם, ולגבי חייהם.  

הרצאות הדגל שלי:

ערב העצמה נשית "להיות אשת מפתח"

אורלי עם הספר להיפתח לשינוי

צרור מפתחות לצמיחה ושינוי בחיים

הרצאת הדגל המבוקשת ביותר, המבוססת על התחקיר לספר שכתבה אורלי בר קימה, "להיפתח לשינוי" הכוללת סיפור אישי, וכן סיפורי העצמה והשראה של וכלים פרקטיים, 12 מפתחות, לצמיחה ושינוי בחיים.

אורלי

איך להדליק את האור הפנימי ולחולל ניסים?

מה הוא נס ואיך הוא קשור לגישה שלנו? איזה סוגי ניסים יש? ומהם 4 המפתחות שיעזרו לך ליישם אותם בחיים? איך לגרש החושך, הסבל, והכאוס מחיינו, ולהדליק את האור הפנימי ? איך להפוך להיות “עובדי אור” ועושי ניסים בחיים?

מפחד לאהבה

המסע החשוב ביותר שנעשה בחיים, הוא מסע שבו נלמד איך לשנות את הגישה בחיים, מגישה המבוססת על פחד, לגישה המבוססת על אהבה, וכך לחולל ניסים בחיינו.

נולדתי להיות מי שאני

איך לספר את הסיפור שלך בצורה מעצימה, מקדמת וממגנטת?

הרצאות העצמה נשית

מגוון הרצאות העצמה והשראה לנשים. ליום האישה הבינלאומי החל ב 8 במרץ מידי שנה.
צרור המפתחות לצמיחה ושינוי
מפחד לאהבה
נולדתי להיות מי שאני
איך להדליק את האור הפנימי ולחולל ניסים בחיים?

מגוון הרצאות בעקבות סרטי קולנוע

על פי "המפתחות לצמיחה ושינוי"

מגוון גדול של אפשרויות

כמו כן יצרתי מספר סמינרים של חצאי ימים, בנושאים שונים :
“איך ליצור את שנת המפתח?”,
“לחיות מתוך ייעוד”,
“איך להתחבר לליבת העוצמה?”,
“להאמין, להשלים ולסלוח”.

ההרצאות והסדנאות ניתנות  הן במסגרות גדולות, בארגונים וכנסים של חברות, והן במסגרות קטנות ואינטימיות. בהתאם לדרישת וצרכי הארגון/החברה המזמינה.

לחצו כאן לרשימת ממליצים מבין לקוחותיי בארגונים וחברות שהרצאתי בהם

לחצו כאן להמלצות של אנשים פרטיים שחוו סדנאות והרצאות שלי

 אשמח להגיע ולהרצות אצלכם, וכמובן לעמוד לרשותכם, להתאים לכם את ההרצאה המדויקת והנכונה ביותר לצרכי הארגון ולתת את הערך הגבוה ביותר לאנשים הארגון שלכם,

מכתב תודה מנשות נצרת עילית שחוו את סדרת הסדנאות