הרצאות “השראה מעשית”

כבעלים ומנכ”ל של חברת “השראה מעשית” אני מתמחה בהרצאות, סדנאות, הנחיית ערבי מדיטציה והשראה.
לתחום האימון, ההתפתחות וההעצמה הגעתי מעולם העיתונות, (העיר, הארץ, טלוויזיה חינוכית), וכיום מזה 9 שנים אני כותבת כתבות מקיפות בנושאים אלה במגזין “חיים אחרים”, וכן מאמרים מקצועיים באתרים שונים (וואלה, מאקו, ויינט, אוןלייף, סלונה, אסימון, קוצ’לטר ועוד).  

במקביל יצרתי ואני מנחה בשנתיים האחרונות תוכנית טלוויזיה אינטרנטית בינלאומית, בשם “השראה מעשית”,  שבה אני מראיינת את גדולי המנטורים, מנהיגי שינוי, ואנשים מעוררי השראה מכל העולם.

הייעוד שלי הוא להיות מרחב מאפשר ומעורר השראה עבור אנשים להתפתח, לגלות את העוצמות שלהם, ולחולל שינוי לטובה בחייהם, ואני שמחה לעשות זאת בכל דרך שעומדת לרשותי, ובמיוחד בהרצאות בפני קהלים מגוונים ורחבים.
לכן באופן טבעי במהלך השנים יצרתי מספר הרצאות השראה והעצמה, מתתמקדות  בחיבור אנשים לסיפורי השראה, לליבת העוצמה שלהם, לזיהוי הכוחות הפנימים שלהם, לייעוד שלהם, לתהליכים עדינים של השלמה וסליחה כדרך לריפוי עצמי, לזיהוי ושחרור מהאמונות ודפוסי החשיבה שמגבילים את חייהם, ולמימוש והגשמה עצמית.

במילים אחרות- דרך ההשראה והכלים המעשיים, שאני רואה זכות ושליחות ללמד, אני מזמינה את האנשים שמגיעים להרצאות שלי, לקבל השראה, להתאהב בעצמם מחדש, לדעת מי הם באמת, להתחבר למקור העוצמה שבתוכם לדעת לזהות מה הם רוצים בחיים,  ומה חשוב להם באמת, ואיך להגיע לשלום פנימי, דרך שינוי הראייה והתפיסה שלהם לגבי עצמם, ולגבי חייהם.  

הרצאות הדגל שלי:

 

orli

להיפתח לשינוי- 12 מפתחות לצמיחה ושינוי בחיים

“להיפתח לשינוי” ועל השיטה 12 מפתחות, לצמיחה ושינוי בחיים.

בהרצאה במודיעין

הרצאות העצמה נשית

מגוון הרצאות העצמה והשראה לנשים. ליום האישה הבינלאומי החל ב 8 במרץ מידי שנה.

IMG_4331

מפחד לאהבה

המסע החשוב ביותר שנעשה בחיים, הוא מסע שבו נלמד איך לשנות את הגישה בחיים, מגישה המבוססת על פחד, לגישה המבוססת על אהבה, וכך לחולל ניסים בחיינו.

Untitled-1_03

נולדתי להיות מי שאני

איך לספר את הסיפור שלך בצורה מעצימה, מקדמת וממגנטת?

Untitled-1_05

מגוון הרצאות בעקבות סרטי קולנוע

על פי “המפתחות לצמיחה ושינוי”

מגוון גדול של אפשרויות

כמו כן יצרתי מספר סמינרים של חצאי ימים, בנושאים שונים :
“איך ליצור את שנת המפתח?”,
“לחיות מתוך ייעוד”,
“איך להתחבר לליבת העוצמה?”,
“להאמין, להשלים ולסלוח”.

ההרצאות והסדנאות ניתנות  הן במסגרות גדולות, בארגונים וכנסים של חברות, והן במסגרות קטנות ואינטימיות. בהתאם לדרישת וצרכי הארגון/החברה המזמינה.

לחצו כאן לרשימת ממליצים מבין לקוחותיי בארגונים וחברות שהרצאתי בהם

לחצו כאן להמלצות של אנשים פרטיים שחוו סדנאות והרצאות שלי

 אשמח להגיע ולהרצות אצלכם, וכמובן לעמוד לרשותכם, להתאים לכם את ההרצאה המדויקת והנכונה ביותר לצרכי הארגון ולתת את הערך הגבוה ביותר לאנשים הארגון שלכם,

מכתב תודה מנשות נצרת עילית שחוו את סדרת הסדנאות