הזמנה לרסטרט אנרגטי “הפעלת חיים”- DNA  LIFE ACTIVATION

 

האם אתם מרגישים שאתם כעת במקום תקוע בחיים? 

עשיתם הרבה סדנאות וקורסים ועדיין לא מצליחים להתקדם לכיוון החלומות שלכם?

יש לכם תחושה פנימית שיש בכם הרבה יותר פוטנציאל ממה שאתם מנצלים? 

האם אתם מוכנים לעשות את הצעד המשמעותי הבא בהתפתחות שלכם?  

יש לכם תחושה של שליחות, אך אינכם יודעים מהי ואיך תממשו אותה בעולם? 

מרגישים שאתם זקוקים לבוסט אנרגטי משמעותי?

אם עניתם בחיוב על אחת, או על כמה מהשאלות – זה הזמן להעניק לעצמכם את המתנה הכי מעצימה וממלאת אנרגיה, שקיימת בתחום הריפוי האנרגטי בעולם כיום:

טיפול “הפעלת חיים”!!!  LIFE ACTIVATION

טיפול אנרגטי ייחודי חד-פעמי, שמהותו הפעלה של 22 סלילי ה- DNA בגופכם, שמעוררת את התכנית האלוהית המקורית שלכם ומגבירה את הקשר שלכם עם העצמי הגבוה.

במילים פשוטות, “הפעלת החיים” היא שיטת ריפוי רבת עוצמה המאפשרת לכם גישה לפוטנציאל שלכם בחיים ומאפשרת לכם להתקדם בקצב מהיר יותר במסע הצמיחה וההתפתחות שלכם.

מדובר השיטה שעמדה במבחן הזמן, נוצרה ונשמרה בסוד, מלפני מעל 3000 שנים, עוד מימי שלמה המלך, שכיום, מונגשת ואפשרית לכל מי שרוצה. “בוסט” אנרגטי משמעותי, שמטרתו להתגבר על מחסומי העבר ולהשיג פריצות דרך בחיי היומיום שלכם. “הפעלת החיים” מזרימה אל גופכם כמות אדירה של אור טהור, שמנקה בדרכו חסימות רגשיות, בעיות פיזיות, וחולשות אנרגטיות, שאנחנו אפילו לא מודעים להם.

האם אתם מוכנים לעשות את הצעד הבא כדי להיות מי שאתם באמת?

אפשר לתאר “הפעלת החיים” כאור הבוהק אל תוך כל פינה חשוכה בגופכם. הוא גורם לכל מה שחבוי בצללים להיות גלוי, אבל יותר מזה, זה נותן לכם את היכולת לעבוד עם מה שאתה רואים. זוהי חוויה מעצימה ביותר שסייעה כבר לאלפי בני אדם, בדיוק כמוכם, לשנות את חייהם!

שיטה ריפוי עתיקה זו, שעמדה במבחן הזמן, היא אחד מהיסודות והסודות של ההתפתחות והצמיחה האנושית!

 

העוצמה של “הפעלת החיים” כל כך חזקה, שהיא משפיעה למעשה גם על אבות אבותיכם וגם על הצאצאים שלכם 3-4 דורות אחורה וקדימה, ואפילו הצידה, באחים ואחיות. בגלל שהיא מועברת דרך מעברים גנטיים, שאתם חולקים איתם, ה- DNA התואם בקרובי המשפחה שלכם יופעל ויושפע גם כן מהטיפול. לעתים קרובות, זה אומר שקרובים רגישים יחושו שמשהו השתנה בתוכם, ושריפוי ספונטני יתרחש במשפחה, כאשר אחד מהם עובר את הפעלת החיים. 

ה- DNA שלכם מכיל תכנית-אב של מי שאתם כהוויה אלוהית, כפי שנוצרנו במקור. זוהי מתת-אל,  קדושה ומקודשת, שמגדירה את הייחודיות שלכם.

במקור, הפעלת החיים (שנקראה במקור הפעלת ה- DNA) שימשה כטקס מעבר במסורות העתיקות של בתי הספר למסתורין, כדי להפעיל ולהעצים את כוחם של כוהנים וכוהנות גדולים, נביאים, וחוזי עתידות. הפעלת 22 סלילי ה- DNA נעשתה כבר בימי המלך שלמה לנחנכים, שעברו הכשרה לכך, וכעת היא מוצעת ואפשרית לכל מי שרוצה בכך, כדי לסייע לאנושות להגיע להעצמה מקסימלית, על ידי מיצוי הפוטנציאל המלא של בני האדם.

כשעוברים “הפעלת חיים”, זהו סוג של מעבר לגוף שאליו תוכנן האדם להיות במקור, כשתחושו שאתם יוצאים מהחוויה האנושית אל רמה אחרת של הוויה.

הפעלת החיים תעניק לכם, עם הזמן, גישה אל הסודות והמסתורין של מי שהנכם. 

 

למה כדאי גם לך כעת לעבור טיפול “הפעלת חיים”?

מאיצה את מהירות החיים, דרך ההתקדמות שלכם, בצורה מדהימה. הפעלת החיים הוכחה כמסייעת בצמיחה ולמידה, ומסייעת בהכוונה נכונה לשם לקיחתה אל מפת הדרכים של החיים, הקיימת בתוככי כל אחד מאתנו.

פורצת מחסומים אישיים . תארו לעצמכם כדור-הרס הקורע את כל העניינים והבעיות שחשבתם שלעולם לא יעזבו אתכם. הפעלת החיים היא כלי, אשר מאפשר לכם להרוס את אותם הדברים שמונעים מכם צמיחה והצלחה בחיים.

מחזקת את מערכות היחסים שלכם . לאורך חיינו, יש לנו יחסי גומלין עם מספר רב מאוד של אנשים. כאשר כל-כך הרבה קורה, כיצד תדעו מה בטוח או בריא לכם? הפעלת החיים מסייעת לכם להתחבר לאחרים באופן חיובי ומועיל ומאפשרת לכם למשוך הצלחה הישר אל חייכם.

מאפשרת חוויה של שפע אמיתי . כל המשאבים שרצינו או היינו צריכים אי פעם, זמינים לשימוש, כאן ועכשיו! הפעלת החיים מסייעת לכם לקבל גישה לזרם השפע ולספק לעצמכם כל מה שאתה צריכים בחיים ויותר.

משפרת את בריאותכם . הפעלת החיים היא יותר מדרך רבת עוצמה להגברת הפוטנציאל שלכם, אלא גם את הבריאות שלכם. היא מחזקת את מערכת החיסון שלכם ומסייעת להדוף, לא רק מחסומים רגשיים ונפשיים, אלא גם פיסיים.

מרחיבה את היכולת שלכם “לזרוח”. הפעלת החיים, פשוטה כמשמעה, מזריקה לגוף כמות גדולה מאוד של אור טהור! משאב יקר מאוד זה בתוככם, מאפשר לכם להפיץ תקווה, שמחה, שלום ואהבה לסובבים אתכם. זוהי “עבודת האור” בצורה הבסיסית והמעודנת ביותר אשר מעוררת בכם השראה להתקדם הלאה ולהגיע גבוה ככל שתוכלו.

הרשמו כעת להזמנת טיפול "הפעלת חיים" LIFE ACTIVATION

Chakra Meditation Word Cloud Website Banner

ממה מורכב פגש מלא של “הפעלת החיים”?

 • איזון אנרגטי מלא
 • הפעלת  22 סלילי ה- DNA
 • “קריאה” המבוססת על מה שהתגלה באיזון האנרגטי ובהפעלת ה- DNA

המפגש לאיזון אנרגטי האיזון (החלק הראשון של מפגש מלא) כולל את המרכיבים הבאים:

 • הסרת חסם מצ’קרת הכתר (אם חסם כזה קיים) החוסם את קבלת האור
 • ניקוי של הליבה המרכזית באמצעות השמעת שם מקודש של אלוהים
 • איזון של הליבה המרכזית
 • איזון ופתיחה של 16 שערי אנרגיה (עלי הכותרת של הלוטוס) שיגרמו לזרימה מוגברת של אנרגיה
 • איזון וריפוי של 4 בריחים ואנרגיות יסוד בהילה שלכם (אדמה, מים, אוויר, אש)
 • איזון של אנרגיות מגנטיות ואתריות
 • איזון צ’קרות
 • הסרת גבישים שליליים

ראו תמונה זו, שנעשתה באמצעות מצלמה מיוחדת, כיצד נראה המבנה האנרגטי של אישה זו לפני ואחרי טיפול “הפעלת חיים, ועד כמה ההילה שלה מוארת:

מה עוד ייצא לי ממפגש “הפעלת החיים”?

היתרונות בשיטת טיפול רבת עוצמה זו בריפוי ויצירת שינוי משמעותי בחיים, רבים מאוד.

הנה חלק מהם:

 • היא מקלה על חרדה ומתח
 • היא מאפשרת להיות חדורי אור במובן הפיסי
 • היא מאפשרת לכם לראות בבהירות רבה יותר מי אתם ולאן אתם יכולים להתקדם
 • היא מעניקה אנרגיה פיסית וחדות נפשית גדולות יותר
 • היא מעניקה יציבות רגשית מוגברת
 • היא מחזקת את מערכת החיסון והתגובה
 • היא מסייעת בשבירת הרגלים ישנים לא בריאים (כמו עישון וכדומה)
 • היא מגבירה את תפקוד המוח ובהירות מחשבה
 • היא מסייעת בהגדלת השפע האישי
 • היא מסייעת ביצירת מערכות יחסים חיוביות

מזמינה אתכם להירשם ל”הפעלת חיים”, כאן בטופס למטה,

ולזכות בחבילה מיוחדת בהשקעה של 850 ש”ח

  (ניתן לגברים ונשים)

פגישת טיפול “הפעלת חיים” מלאה, בת שעה אחת, הכוללת קבלת שני בקבוקי פורמולה, המבוססים על מים “אלכימיים” (שנקראים Purificato &   Crystalis), שמסייעים לגוף כחודשיים לאחר הטיפול להטמיע אור נוסף ולהניב תוצאות מהירות יותר. (בשווי 800 ש”ח)

הספר “להיפתח לשינוי” עם הקדשה אישית ממני אליכם (בשווי 50 ש”ח) במתנה!!!

הזמנה לערב של מדיטציה MAX, טכניקה מיוחדת שפותחה בבית הספר למסתורין, שמתאימה גם למתרגלים חדשים, וגם למתרגלים מנוסים, שתתקיים אחת לחודש בתל אביב. 

לחצו על הלינק למטה והירשמו לערב מדיטציה הקרוב. התכנסות בשעה 20:00 סיום 22:30 בקליניקה שלי ברחוב אבן גבירול 133 ת”א (בשווי 55 ש”ח) 

להרשמה ופרטים על ערב מקס מדיטציה הבא לחצו על הלינק הזה 

הרשמו כעת להזמנת טיפול "הפעלת חיים" LIFE ACTIVATION