תוכנית רדיו/טלוויזיה אינטרנטית

תוכנית הטלוויזיה האינטרנטית האישית שלי בערוץ החיים הטובים, TV life “להיפתח לשינוי -זה אפשרי! עלתה לשידור בנובמבר 2011 ובה במשך כשנתיים, אירחתי מעל 80 נשים וגברים שעשו שינויים משמעותיים בחייהם.

החזון שלי בהגשת התוכנית תוכנית הוא ליצור מרחב מאפשר ומעורר השראה לטרנספורמציה בחיים, דרך סיפורי השראה, ולימוד של כלים/מפתחות פרקטיים, ליישום בחיים. אני מאמינה שכולנו יכולים להיפתח לשינוי, דרך שמיעת סיפורי הצלחה והשראה של אנשים שצמחו מתוך קשיים ומשברים, שעשו שינוי לטובה בחייהם בתחומים שונים, ואז, ללמוד מפתחות כיצד לעשות זאת בעצמנו.  

התוכנית שודרה במשך שנתיים וחודשיים מידי שבוע בימי שלישי בערוץ החיים הטובים באינטרנט

קצת על התוכנית להיפתח לשינוי-זה אפשרי! 

כמי שעשתה שינוי משמעותי בחייה, וחקרה את הנושא בקרב 50 נשים שעשו שינויים בחייהם, לצורך כתיבת הספר “להיפתח לשינוי” יצרתי פורמט שבו אני ממשיכה לפגוש ולראיין מידי שבוע אישה או גבר שעשו שינוי משמעותי בחיים שמשתפים בסיפורים האישי. 

במהלך השיחה אנו מזהיים ביחד את ה”מפתחות לצמיחה ושינוי”, – כלים שעזרו להם לחולל את השינוי שלהם, להתגבר על פחדים, להתמודד עם כישלונות ואתגרים בדרך, לזהות מחשבות מגבילות, רגשות חסומים, ולשחרר אותם. 

בכל סיפור אנו מזהים את “המפתח” הדומיננטי שעזר להם, וכן מפתחות נוספים בהם השתמשו בתהליך הצמיחה והשינוי שלהם, ולומדים טיפים כיצד ניתן ליישם אותם הלכה למעשה בחיי היום יום.

אני מאמינה שלכל אחד מאיתנו, אם נגרד שכבה או שתיים, יש סיפור חיים מרתק, ובהיותי אוהבת אנשים וסיפורים, אני רואה בתוכנית שליחות, וחלק חשוב במילוי הייעוד שלי בעולם “לעורר השראה, לחבר אנשים למרכז העוצמה שלהם, ולהניע אותם לצמיחה ושינוי”.

בואו להיפתח לשינוי שלכם…זה אפשרי!

ראיון עם אביאלה ששון שריפאה את עצמה מסרטן באופן טבעי

ראיון עם רחל סימקין, יזמת שינויים סדרתית

ראיון עם רז אוחנה – שצמח מתוך שני משברים קשים בחייו

ראיון עם הנזירה קלסנג וונגמו על משמעות החמלה בחיינו

ראיון עם קלריסה טייטל, שמאמא במשרה מלאה למנטורית לנשים

ראיון עם נילי ווצ’ינה מתקשרת ומדריכת מדיטציות

ראיון אינטימי עם שולי זיו, מנכ”ל בית ציוני אמריקה על השינוים בחייה

ליאור דגן, לקוי למידה זמן ומרחב שהפך את הקושי ליתרון בחיים

ראיון עם מרב כהן, אשת הייטק בכירה שנפתחה לעולם התקשור

ראיון עם אהלה מוזיקאנט מעצבת אופנה שהתחברה ללב ולבטן שלה

ראיון מוזיקאלי עם אידה רובין, שהדיג’ירידו שינה את חייה